Contactgegevens


School informatie: 


Openbare basisschool 't Kompas
De Tjalk 2
7701 LP Dedemsvaart
0523-613286
Algemeen mailadres: directie@kompaszie.nl


Organisatie:


Directie: Ilse ter Horst (iterhorst@sg-owsa,nl)
Locatiecoördinator en Intern Begeleider groep 1 t/m 4: Ellen Huizinga (ehuizinga@sg-owsa.nl)
Intern Begeleider groep 5 t/m 8: Lucienne Sipma (lsipma@sg-owsa.nl)

Leerkrachten:
Janine Schipper (unit 1/2) - jschipper@sg-owsa.nl
Erna Naarding (unit 1/2) - enaarding@sg-owsa.nl
Jeanet Brouwer (unit 3/4) - jeanetbrouwer@sg-owsa.nl
Angelique Burrekers (unit 3/4) - aburrekers@sg-owsa.nl
Roy de Waart (unit 5 t/m 8) - rdewaart@sg-owsa.nl
Annet Spijkerman (unit 5 t/m 8) - aspijkerman@sg-owsa.nl
Elaine Kuik (unit 5 t/m 8) - ekuik@sg-owsa.nl